fbpx

O nas

PUZZEL Centrum Terapii Dziecięcej to Centrum Integracji Sensorycznej i Wspomagania Rozwoju, które powstało z myślą o dzieciach potrzebujących wsparcia. Chcemy pomóc im w pokonywaniu wszelkich trudności rozwojowych, żeby polepszyć ich funkcjonowanie w domu, przedszkolu i szkole.

Puzzel Centrum Terapii Dziecięcej to wyjątkowe miejsce, które dzięki przyjaznej atmosferze i odpowiednim warunkom umożliwia dzieciom kompleksowy rozwój – uwzględniając indywidualne możliwości każdego z nich.

Wszystkie terapie i zajęcia prowadzimy w sposób sprawiający naszym podopiecznym prawdziwą przyjemność. Staramy się, aby dziecko ćwiczyło szczególnie te zagadnienia, które sprawiają mu największe trudności. Poprzez atrakcyjne i różnorodne zabawy stwarzamy również okazje do nauki i pozyskiwania nowych umiejętności.

Na zajęciach eksponujemy mocne strony dziecka i pracujemy nad słabszymi. Staramy się zrozumieć jego potrzeby, żeby jak najlepiej dostosować metody i formy terapii do konkretnych dolegliwości.

Zajęcia prowadzimy w nowoczesnym gabinecie wyposażonym w profesjonalny sprzęt terapeutyczny. Nigdy nie brakuje w nim też miejsca na zabawki oraz pomoce edukacyjne.

 

Zapewnij swojemu dziecku szczęśliwy START w życie!